Hakkımızda

Maryem, hayvancılık yapılan tüm üretim alanlarının karma yem ihtiyacını karşılama hedefiyle; Gürdal A.Ş. bünyesinde, Türkiye ve dünya hayvancılığına katkıda bulunmak için hazırlanmış özel bir yem markasıdır.

Maryem farklı hayvan türleri için çeşitli formlarda yemlerin üretimini arttırmak amacıyla AR-GE faaliyetlerini geliştirerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

AR-GE faaliyetleri kapsamında hayvancılıkta kullanılan hammaddeler ve yemlerin analizlerine yönelik üretim merkezinde çok yönlü bir laboratuvara sahiptir.

Her geçen gün AR-GE araştırmalarına ve ve hayvancılıkla ilgili çeşitli üretim alanlarına yatırımlarını devam ettiren Maryem bölgede yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürme hedefindedir.

Maryem, ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmaya hizmet edecektir.

Girişimcilik ve dürüstlük ruhu ile faaliyetlerini sürdüren Maryem, kaliteli ürünün kaliteli hammaddeden geçtiği bilincini hiç unutmayarak, verimli, kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı, yenilikçi ve üstlenmiş olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle, hem bölgesel hem de ulusal kalkınma ve istihdama katkıda bulunarak, gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir.

Gerçek Yem,
Gerçek Süt...